Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264048052 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2,5kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 105mm |
| Hammastehulk | 11 |
| Klemm | B+ (M10) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −55° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 41mm |
| ACAUTO | AC-CBS5412 |
| AS-PL | S6088 |
| BTS Turbo | S101772, S104475 |
| BV PSH | 130.538.113.310 |
| CATERPILLAR | 7X0994 |
| DAEWOO | 65262017050, 65262017750 |
| GM | SG0255, SG0255RB |
| HC-Cargo | F 032 112 344, F 032 113 428 |
| ISUZU | 1811002770, 5810001690, 5810001691, 5810001693, 5811001081, 5811001690, 5811001691, 5811001692, 5811001700, 8973580621, 58110016910 |
| MEAT & DORIA | 5040608 |
| STELLOX | 88-02057-SX |
| WILSON | 91284041, 91295133 |