Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264074167 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 82mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +142° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 21mm |
| ACAUTO | AC-CBS1071 |
| AS-PL | S0604, S9002, S9002(VISTEON), S9002PR, S9002SR |
| ASHIKA | MT-150JM |
| BOSCH | 0 986 019 860 |
| BTS Turbo | S100196 |
| BV PSH | 130.529.092.215, 130.529.092.395 |
| CHRYSLER | C5530016A |
| ERA | 220102R |
| EUROTEC | 11019860 |
| HC-Cargo | F 032 111 724, F 032 112 821, F 032 115 870 |
| JAPANPARTS | MT-150JM |
| JAPKO | MT-150JM |
| LUCAS | LRS01417 |
| MEAT & DORIA | 47045 |
| OPEL | 1202166, 6202048, 9512765, 91154217, 93175883, 93175901 |
| RIDEX | 2S0004, 2S0004P, 2S0004R, 2S0581R |
| STELLOX | 06-10199-SX |
| VALEO | 460325 |