Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264019830 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,9kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 68mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +105° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 18,5mm |
| ACAUTO | AC-CBS1183, AC-CBS1560 |
| AS-PL | S01120(SEG), S0658PR, S0658S, S0658SR, S1013, S1014, S1107, S1198S, S3003, S3003PR, S3003SR, S3187PR, S3187S, S6466(DENSO) |
| ASHIKA | 003-130140, MT-138JM |
| BOSCH | 0 986 018 010 |
| BTS Turbo | S100001, S100016, S102854, S104849 |
| BV PSH | 130.522.092.215, 130.522.092.340 |
| ERA | 220001A, 220001R, 221188A, 221188R |
| EUROTEC | 11010030, 11018010, 11019870 |
| GM | SG0398, SG0398RB |
| HC-Cargo | F 032 111 123, F 032 113 276 |
| HELLA | 8EA 011 610-411, 8EA 012 527-441 |
| JAPANPARTS | MT-138JM, MT130140 |
| JAPKO | 3130140, MT-138JM |
| JP GROUP | 1290300300, 1290302000, 1290302100 |
| KAMOKA | 8610584 |
| LUCAS | LRS00898, LRT00175 |
| MAGNETI MARELLI | 063720162010, 943201621010, 943205191010 |
| MAHLE | MS 409 |
| MAXGEAR | 55-0800 |
| MEAT & DORIA | 46031, 46164, 46182, 47003, 47053, 5010281, 5010460 |
| NTY | ERS-CH-004A |
| OPEL | 1202174, 120262A, 6202011, 6202049, 6202078, 6202093, 9198701, 09198701, 24406133, 90421876, 90535261, 93174025, 93175884, 93184534 |
| OSSCA | 06545 |
| RIDEX | 2S0210, 2S0275R |
| STELLOX | 06-10018-SX, 06-10027-SX, 06-10136-SX |
| VALEO | 201048, 201179, 432665, 433297, 438183, 460464 |
| VEMO | V40-12-16280, V40-12-17120, V40-12-18010, V40-12-18260, V40-12-19870 |