Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264043309 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 67,6mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 19mm |
| ACAUTO | AC-CBS0162, AC-CBS0519, AC-CBS1183, AC-CBS1188, AC-CBS1257, AC-CBS5056 |
| AS-PL | S0088, S0088(SEG), S0088PR, S0088SR, S01120(SEG), S0141(SEG), S0318, S0658PR, S0658S, S0658SR, S0730S, S1013, S1014, S1107, S1198S, S3003, S3003PR, S3003SR, S3187PR, S3187S, S6466(DENSO) |
| ASHIKA | 003-130140, 003-130203, MT-138JM |
| BOSCH | 0 001 107 077, 0 001 107 081, 0 001 107 413, 0 986 014 860, 0 986 017 120, 0 986 018 350, 1 986 S00 660, 1 986 S00 668, 1 986 S01 369, F 000 AL0 304 |
| BTS Turbo | S100045, S100053, S102600, S104957 |
| BV PSH | 054.000.158.036, 054.000.158.590, 130.519.092.340, 130.519.092.395 |
| CHEVROLET | 93264950, 93327205 |
| DAEWOO | 96208781, 96550782 |
| DENSO | DSN3009 |
| ERA | 220001A, 220001R, 220058A, 220129, 220354, 220354A, 221188R |
| EUROTEC | 11014860, 11017120, 11018350 |
| GENERAL MOTORS | 93374341, 96430344, 96469963, 96952006 |
| GM | SG0171, SG0171RB, SG0177, SG0177RB, SG0398, SG0398RB, SG2156, SG2156RB |
| HC-Cargo | F 032 111 123, F 032 111 684, F 032 112 431, F 032 113 276 |
| HELLA | 8EA 011 610-411, 8EA 012 526-851, 8EA 012 527-381, 8EA 012 527-441 |
| HOLDEN | 09200960 |
| JAPANPARTS | MT-138JM, MT130140, MT130203 |
| JAPKO | 3130140, 3130203, MT-138JM |
| JP GROUP | 1290300300, 1290300600 |
| KAMOKA | 8610140, 8610143 |
| LUCAS | LRS00715, LRS02107, LRT00191, LRT00223 |
| MAGNETI MARELLI | 063524160010, 063524162010, 063720519010, 940113050063, 943205191010, 943211831010 |
| MAHLE | MS 409 |
| MAXGEAR | 55-0800 |
| MEAT & DORIA | 46031, 46122, 46164, 46182, 47003, 47012, 47035, 47053, 47078, 47086, 5010294, 5015033 |
| NTY | ERS-CH-004A |
| OPEL | 1202011, 1202127, 1202131, 1202961, 1202962, 1209953, 09000700, 09000756, 9117691, 09163860, 09512055, 25182244, 90246853, 90337028, 93288991, 96469960, 96843577, 96843578 |
| OSSCA | 06545, 09618, 11061, 16179 |
| RIDEX | 2S0164, 2S0164R, 2S0210, 2S0210R, 2S0278, 2S0278R, 2S0282, 2S0282R, 2S0629 |
| STELLOX | 06-10018-SX, 06-10027-SX, 06-10136-SX, 06-10198-SX |
| VALEO | 201002, 201048, 201049, 438183, 458224, 460464, 460527 |
| VAUXHALL | R1040004 |
| VEMO | V40-12-14860, V40-12-17120, V40-12-18260, V40-12-18350, V40-12-19870 |