Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264019892 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 82mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +117° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 20mm |
| ACAUTO | AC-CBS0727 |
| AS-PL | S0126, S5545S |
| ASHIKA | 003-130204 |
| BOSCH | 0 986 016 280, 1 986 S01 107, 1 986 S01 257, 1 986 SE2 185, 1 986 SE2 212, 1 986 SE2 219, 1 986 SE2 285 |
| BTS Turbo | S100016, S102854, S104849 |
| BV PSH | 130.516.092.130, 130.516.092.340, 130.516.092.375, 130.516.092.500 |
| ERA | 220401, 220401A, 221313R, ZM6860 |
| EUROTEC | 11016280 |
| GM | E9096 |
| HC-Cargo | F 032 137 643, F 032 140 731 |
| HELLA | 8EA 011 610-371, 8EA 012 526-861 |
| HITACHI | S27054 |
| JAPANPARTS | MT130204 |
| JAPKO | 3130204 |
| KAMOKA | 8640132 |
| LUCAS | LRS03809, LRT00121 |
| MAGNETI MARELLI | 063720372010, 943207271010 |
| MEAT & DORIA | 46031, 47012, 47078, 5010273, 5010459 |
| MITSUBISHI | M000T86781, M000T86782ZD, M0T86781, M0T86782ZD |
| OPEL | 1202138, 1202144, 90444193, 90458462, 90512188, 90518628, 93184914, 93237478, 93384398 |
| OSSCA | 04288 |
| RIDEX | 2S0389, 2S0389R |
| SAAB | 5194758, 93184915 |
| STELLOX | 06-10084-SX |
| VALEO | 438014, 455736 |
| VAUXHALL | 9120150 |
| VEMO | V40-12-16280 |
| WILSON | 91273377 |