Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264376254 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2,3kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 94,7mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 10mm |
| AS-PL | S2043 |
| BTS Turbo | S106291 |
| ERA | 221332R |
| HITACHI | S13567 |
| ISUZU | 8981836550 |
| LUCAS | LRS04019 |
| RIDEX | 2S0669, 2S0669R |
| VALEO | 445634 |