Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Language:
Starter, BV PSH 130.502.092.050
KESKMINE
Tootja:
BV PSH
€105.87
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 2tk
Tarneks valmis 27.03.2026
The displayed delivery time is guaranteed until the timer expires. After the timer expires, the delivery date may be postponed by 1 working day. The final delivery promise depends on payment confirmation in the system. When paying by invoice, the delivery time may be extended if the payment is received or confirmed only on the next working day. Bank link payments are usually processed automatically, and the order proceeds to processing faster. This delivery logic applies only to auto spare parts. For other products, the standard delivery logic applies.
TECHNICAL DETAILS
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264043583 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2,2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 95mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +50° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 19,5mm |
| ACAUTO | AC-JBS0552, AC-JBS0679 |
| AJUSA | 77037800 |
| AS-PL | S1156S, S2052, S2118S, S6004, S6278(DENSO), S6278S, S6345(DENSO), S6345S, S6532(DENSO), S6676S |
| ASHIKA | 003-U111 |
| BTS Turbo | S101514, S102406, S103097, S104472, S106257, S106261 |
| BV PSH | 054.000.249.086, 054.000.308.086, 054.000.401.086, 062.000.030.080, 062.000.030.086, 130.502.092.080, 130.502.092.260, 130.502.092.620 |
| CARRIER | 20441285, 20445674 |
| CUMMINS | 3675152RX |
| DAEWOO | 65262017039, 65262017059 |
| DENSO | DSN2063, DSN2128 |
| ERA | 220577, 220577A, 233006, 233011, ZM686, ZM689, ZM781, ZN0376, ZN1861, ZN9526 |
| EUROTEC | 11040283, 11040284, 11040292, 11040438 |
| GM | 12633D, 1684, 2143, 2229, 3217, E8069, IM312, KIT61, SG0175, SG0175RB, SG0221, SG0221RB, SG0348, SG0348RB, SG0351, SG0351RB, SG0362, SG0362RB, SG2147, SG2147RB |
| HC-Cargo | F 032 110 412, F 032 110 573, F 032 111 683, F 032 131 837, F 032 131 984, F 032 132 059, F 032 132 459, F 032 132 563, F 032 132 863, F 032 132 873, F 032 133 047, F 032 133 602, F 032 133 605, F 032 133 635, F 032 133 730, F 032 133 749, F 032 134 369, F 032 134 806, F 032 135 008, F 032 135 722, F 032 137 277, F 032 138 739, F 032 139 148, F 032 139 150, F 032 140 079, F 032 140 222, F 032 140 223, F 032 140 225, F 032 140 226, F 032 140 272, F 032 140 364, F 032 140 379, F 032 140 567, F 032 140 960, F 032 140 961, F 032 140 976, F 032 230 221, F 032 233 868 |
| HITACHI | S1248, S1258, S13111, S13120A, S13136, S13283, S1371, S1375, S14204A, S14204D |
| HYSTER | 1374083, 3001017, 3001017R |
| ISEKI | 6281100001 |
| ISUZU | 2912559140, 5811000800, 5811001550, 5811001660, 5811001661, 5811001664, 5811001830, 5811001831, 5811002070, 5811002140, 5944532120, 8941238700, 8941992490, 8944104090, 8944127300, 8944127301, 8944179250, 8944429590, 8944489590, 8944489591, 8970848770, 8971128650, 8971128651, 8971128652, 8971353430, 8971353431, 8971353432, 9821001830, 9821001832, 9821006070, 58110001830, 89444104090, 89711220652 |
| JAPANPARTS | MTU111 |
| JAPKO | 3U111 |
| JOHN DEERE | GV11567, TY6615 |
| LUCAS | LRS00615, LRS01078, LRS01105, LRS01115, LRS01142, LRS01163 |
| MAGNETI MARELLI | 940113050218 |
| MEAT & DORIA | 47161 |
| RIDEX | 2S0378, 2S1048R |
| SANTANA | 16501013000 |
| STELLOX | 06-10174-SX, 20-50265-SX, 85-27823-SX, 85-46632-SX |
| THERMO KING | 445674, 455657, 4556572 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 03.15.001 |
| WILSON | 91251078, 91251111, 91273353, 91295074, 91295074N, 91295630 |
| YALE | 220007346 |