Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264991471 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,6kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +11° |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 8,5mm |
| AS-PL | S6294S |
| BTS Turbo | S102348 |
| GM | CL0388, E8145 |
| ISUZU | 8982482712 |
| LUCAS | LRS04186 |