Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264020294 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,4kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 82mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +120° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 19mm |
| ACAUTO | AC-CBS0372 |
| AS-PL | S0034, S01120(SEG), S01149(SEG), S0126, S3187PR, S3187S |
| ASHIKA | 003-IS 0651 |
| BOSCH | 0 986 018 260 |
| BTS Turbo | S100110, S104266, S104952 |
| BV PSH | 130.012.092.216 |
| ERA | 220001R, 220434A, 220434R |
| EUROTEC | 11013610, 11018260 |
| GM | SG0173, SG0173RB |
| HC-Cargo | F 032 110 847 |
| HELLA | 2JA 003 354-051, 8EA 011 610-371 |
| HITACHI | S26082 |
| JAPANPARTS | MTIS 0651 |
| JAPKO | 3IS0651 |
| LUCAS | LRS00683 |
| MAGNETI MARELLI | 063522601010, 063720372010, 943203721010 |
| MEAT & DORIA | 46031, 47003, 5010273 |
| OPEL | 1202000, 1202005, 1202010, 1202125, 1202130, 1202958, 09163853, 09512048, 9512048, 90196710, 90277394, 90348290 |
| OSSCA | 04289 |
| RIDEX | 2S0211, 2S0211R, 2S0389R |
| SAAB | 4966847 |
| STELLOX | 06-10004-SX |
| VALEO | 201128, 436034, 438183 |
| VAUXHALL | R1040010 |
| VEMO | V40-12-18260 |
| WILSON | 90272669, 90277934, 90297846 |