Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264125333 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,4kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 78mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +45° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 16,5mm |
| ACAUTO | AC-CBS1166 |
| AS-PL | S0957S |
| BOSCH | 0 986 010 690 |
| BTS Turbo | S100111 |
| DAF | 1516811R |
| ERA | 220138R |
| EUROTEC | 11010690 |
| HITACHI | S27395 |
| LUCAS | LRS02134 |
| OPEL | 1202006, 1202030, 1202104, 1202105, 1202133, 1202135, 1202952, 3471375, 9163850, 09163850, 09512045, 90349353, 90875582 |
| RIDEX | 2S0188, 2S0188R, 2S0323R |
| STELLOX | 06-10171-SX, 06-10195-SX |
| VALEO | 460299 |
| VAUXHALL | R1040006 |
| WILSON | 90277933 |