Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264414406 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 130A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| AS-PL | A6178 |
| BOSCH | 1 986 A01 823, 1 986 A02 001 |
| BTS Turbo | G101729, G105406, G105418 |
| BV PSH | 125.572.130.340 |
| ERA | 211188R |
| EUROTEC | 12061055 |
| HC-Cargo | F 032 116 767 |
| HONDA | 31100RDJA01, 31100RGLA01, 31100RGMA01, 31100RYPA01, CSD29, CSD30, CSD69 |
| LUCAS | LRA04171 |
| RIDEX | 4G1378 |
| SUZUKI | 31100RJAA01, 31100RJAA02 |
| VALEO | 444703 |
| WILSON | 90295548 |