Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264384938 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 70mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −25° |
| AS-PL | A6566PR, A6566S |
| AUTLOG | RT5098 |
| BGA | DC2509 |
| BTS Turbo | G101636 |
| BV PSH | 125.570.150.340, 125.570.150.346 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9086 |
| DENSO | DAN1308 |
| DOLZ | AFC221 |
| ERA | 210970, 210970R |
| EUROTEC | 12061217 |
| HC-Cargo | F 032 116 148 |
| HELLA | 8EL 015 637-471, 9XU 358 038-981 |
| HONDA | 31100R3LG01, CJS6569, CSJ65 |
| LUCAS | LRA04008 |
| MAGNETI MARELLI | 063377582010 |
| MEAT & DORIA | 45163 |
| NTY | ESA-HD-000 |
| RIDEX | 4G1348 |
| Schaeffler INA | 535 0229 10 |
| VALEO | 445053 |