Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264347223 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 130A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| AS-PL | A6300 |
| BOSCH | 1 986 A01 732 |
| BTS Turbo | G101758, G103690 |
| BV PSH | 052.000.718.056, 125.567.130.260 |
| DENSO | DAN1376 |
| DIEDERICHS | 9982115 |
| EUROTEC | 12060956 |
| HC-Cargo | F 032 116 658 |
| HONDA | 06311R40505RM, 06311R50505RM, 31100R40A01, 31100R40A01RM, CSF89 |
| LUCAS | LRA03974 |
| RIDEX | 4G1510 |
| WILSON | 90295722 |