Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264291649 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 130A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA5900 |
| AS-PL | A6413S |
| AUTLOG | RT5098 |
| BGA | DC2509 |
| BTS Turbo | G101627 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9086 |
| DOLZ | AFC221 |
| ERA | 209498A, 209498R |
| EUROTEC | 12061143 |
| HC-Cargo | F 032 115 983 |
| HELLA | 9XU 358 038-981 |
| HONDA | CSJ14, CSJ15 |
| KAMOKA | 8620585 |
| LUCAS | LRA03859 |
| MEAT & DORIA | 45163 |
| NTY | ESA-HD-000 |
| RIDEX | 4G0553 |
| SUZUKI | 31100RFWG01, 31100RFWG51 |
| Schaeffler INA | 535 0229 10 |