Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264081516 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 63mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| ACAUTO | AC-CBA5868 |
| AS-PL | A6663S, A6903S |
| ASHIKA | 002-H413 |
| BTS Turbo | G101540, G106663 |
| HC-Cargo | F 032 115 865 |
| HONDA | 31100P3FG01, 31100P3FG52, 31100P3TG01, 31100P3TJ01, 31100P3TJ51 |
| JAPANPARTS | ALH413 |
| JAPKO | 2H413 |
| LUCAS | LRA02296 |
| OSSCA | 67869 |