Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264163021 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1897 |
| AS-PL | A5203 |
| ASHIKA | 002-H426 |
| BOSCH | 0 986 080 570 |
| BTS Turbo | G103411, G105636 |
| BV PSH | 052.000.433.206, 125.530.080.340, 125.530.080.346, 125.530.080.415 |
| ERA | 210956A, 210956R, 214006, 218029, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12060884 |
| HC-Cargo | F 032 114 841, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 235 241, F 032 333 119, F 032 B30 731, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 012 429-591 |
| HONDA | 31100PWA004, 31100PWKQ01, 31100RSH004, AHGA56, AHGA69 |
| JAPANPARTS | ALH426 |
| JAPKO | 2H426 |
| KAMOKA | 8620403 |
| LUCAS | LRA02544 |
| MAGNETI MARELLI | 063731897010 |
| MEAT & DORIA | 5535979 |
| MITSUBISHI | A003TB1391, A005TB0091, A005TB1391, A005TB1391AM, A005TB1391ZD, A005TB1591, A3TB1391, A5TB0091, A5TB1391, A5TB1391AM, A5TB1391ZD, A5TB1591 |
| RIDEX | 4G0348, 4G0348R |
| STELLOX | 06-11070-SX |
| VALEO | 440506, 443191 |