Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264359141 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 63mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1520 |
| AS-PL | A5059 |
| ASHIKA | 002-H425 |
| BOSCH | 0 986 042 861 |
| BTS Turbo | G103396 |
| BV PSH | 052.001.075.136, 125.523.070.415 |
| ERA | 209540A |
| EUROTEC | 12060711 |
| HC-Cargo | F 032 112 349, F 032 132 080, F 032 133 093, F 032 133 409, F 032 138 603, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 333 119 |
| HELLA | 8EL 011 711-141 |
| HONDA | 31100P2EG01, 31100P2EG010, 31100P2EG02, 31100P2J004, 31100P7AG01, 31100PZEG01, 31100PZEG02, AHGA26, AHGA38, AHGA45, CJU57 |
| JAPANPARTS | ALH425 |
| JAPKO | 2H425 |
| LUCAS | LRB00441 |
| MEAT & DORIA | 5535970 |
| MITSUBISHI | A005TA1091, A005TA1091ZC, A005TA4791, A005TA4791ZC, A005TA5591, A005TA5991, A5TA1091, A5TA1091ZC, A5TA4791, A5TA4791ZC, A5TA5591, A5TA5991 |
| RIDEX | 4G0223, 4G0223R |
| VALEO | 440806 |