Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264382750 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −25° |
| ACAUTO | AC-JBA1272 |
| AS-PL | A6105 |
| ASHIKA | 002-H376 |
| BTS Turbo | G101397 |
| BV PSH | 125.521.070.415 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5702SP |
| EUROTEC | 12060068 |
| HONDA | 31100PR3003, 31100PR30030, 31100PR3013, 31100PR4A01, 31100PR4A01RM, 31100PR4A02, CJN4, CJN40, CJN41, CJP62 |
| JAPANPARTS | ALH376 |
| JAPKO | 2H376 |
| LUCAS | LRA00956, LRA01503 |
| RIDEX | 4G0788, 4G0788R |
| WILSON | 90295159 |