Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264382767 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 95A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 62mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −25° |
| ACAUTO | AC-CBA5868 |
| AS-PL | A6663S |
| ASHIKA | 002-H413 |
| BTS Turbo | G101545 |
| BV PSH | 125.517.095.415 |
| ERA | 209359A, 209359R |
| EUROTEC | 12061211 |
| HC-Cargo | F 032 115 865 |
| HONDA | 31100P3FE01, 31100P3FE51, 31100P3FG521, 31100P72C02, CJU82, CJU88, CJV85, CJV86 |
| JAPANPARTS | ALH413 |
| JAPKO | 2H413 |
| LUCAS | LRA02161 |
| OSSCA | 67869 |
| RIDEX | 4G1642 |
| WILSON | 90295453 |