Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264133147 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 75A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA0980, AC-JBA1405 |
| AS-PL | A0304, A0304PR |
| ASHIKA | 002-H429 |
| BOSCH | 0 986 040 910 |
| BTS Turbo | G100263, G105950 |
| BV PSH | 125.516.075.340 |
| ERA | 209076A, 209076R, 215684 |
| EUROTEC | 12060076 |
| HONDA | 31100P1KE03, 31100P1KE04, 31100P1KE05, 31100P1KE06, 31100PIKE03, 31100PIKE04, 31100PIKE05, 31100PIKE06 |
| JAPANPARTS | ALH429 |
| JAPKO | 2H429 |
| LAND ROVER | GNU2480, YLE101730, YLE101730E |
| LOMBARDINI | SA146, SA416 |
| LUCAS | LRB00415 |
| MAGNETI MARELLI | 943314051010 |
| MEAT & DORIA | 52142 |
| OSSCA | 62935 |
| RIDEX | 4G0713 |
| VALEO | 444546 |