Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264308125 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 70mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 33mm |
| AS-PL | S6215(DENSO), S6215S |
| BOSCH | 0 986 027 060, 1 986 S00 593 |
| BTS Turbo | S102229, S103009 |
| BV PSH | 120.577.092.261 |
| DENSO | DSN1385 |
| ERA | 220998A, ZM7705 |
| EUROTEC | 11040865 |
| HC-Cargo | F 032 116 256 |
| HELLA | 8EA 011 612-321 |
| HONDA | 31200PWA901, 31200R3RE01, 31200RB1003, 31200RB1013, DSKEF, DSKEW |
| KAMOKA | 8610280, 8640143 |
| LUCAS | LRS02768 |
| MAGNETI MARELLI | 063726256010 |
| RIDEX | 2S0582, 2S1264R |
| STELLOX | 06-10336-SX |
| VALEO | 458943 |