Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264207114 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 59,8mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 34mm |
| AS-PL | S5255(MITSUBISHI), S5255S |
| BTS Turbo | S103408, S103653 |
| BV PSH | 120.575.092.370 |
| HONDA | 31200ZY6003, 31200ZY9003, 31200ZY9A0031, 31200ZY9H010, 31200ZY9H010M1, MHG019, MHG026 |
| MITSUBISHI | M000T60981, M000T65481, M000T65485, M000T65485AM, M0T60981, M0T65481, M0T65485, M0T65485AM |