Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264103423 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +40° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 32mm |
| AS-PL | S6192, S6528(DENSO), S6528PR, S6528S |
| ASHIKA | 003-H208 |
| BTS Turbo | S106332 |
| BV PSH | 062.000.354.206 |
| EUROTEC | 11040886 |
| HC-Cargo | F 032 116 559 |
| HONDA | 31200PND505, 31200PNDA01, 31200PNDA02, 31200PNDA02RM, 31200PNDA03, 31200PNDA04, 31200RAD004, 31200RTB014, PND3J, RAD45 |
| JAPANPARTS | MTH208 |
| JAPKO | 3H208 |
| LUCAS | LRS02719 |
| MEAT & DORIA | 5033820 |
| OSSCA | 58032 |
| STELLOX | 06-10105-SX |
| WILSON | 91262069 |