Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264110223 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +80° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 33mm |
| ACAUTO | AC-CBS1427 |
| AS-PL | S5056 |
| BOSCH | 0 986 028 040, 1 986 SE1 550, 1 986 SE2 230 |
| BTS Turbo | S103843 |
| BV PSH | 062.000.317.206, 120.551.092.340 |
| ERA | 220763A, 220763R, 232017, 233091 |
| EUROTEC | 11040764 |
| HC-Cargo | F 032 115 327, F 032 138 963, F 032 140 347, F 032 140 893, F 032 330 369, F 032 330 415 |
| HELLA | 8EA 012 527-631 |
| HONDA | 31200RBDE01, 31200RBDE010M3, AHG023, MHG020, MHG023 |
| KAMOKA | 8610347 |
| LUCAS | LRS02230 |
| MAGNETI MARELLI | 943214271010 |
| MITSUBISHI | M002T85671, M002T85672, M2T85671, M2T85672 |
| RIDEX | 2S0642, 2S0642R |
| VALEO | 460684 |