Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264114924 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,6kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 53,8mm |
| Hammastehulk | 12 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 10mm |
| AS-PL | S6589S |
| HC-Cargo | F 032 115 687 |
| HONDA | 31200ZJ4831, 31200ZJ48310M, 31200ZJ4832, DDWD9 |