Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264098583 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,8kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 61mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 8mm |
| BTS Turbo | S101689 |
| HC-Cargo | F 032 115 406 |
| HONDA | 31200ZF5AL310, 31200ZF5L31, 31200ZF5L32 |
| WILSON | 71095917, 91091087 |