Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264284481 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +165° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 40mm |
| AS-PL | S9556S |
| BTS Turbo | S106327 |
| ERA | 221006A |
| EUROTEC | 11040887 |
| FEBI BILSTEIN | 193417 |
| GM | E9124 |
| HC-Cargo | F 032 116 517 |
| HONDA | 06312PEL506, 31200PEL004, 31200PEL014, 31200PLC902 |
| LUCAS | LRS02256 |
| MEAT & DORIA | 46140, 5033818 |
| RIDEX | 2S0588 |