Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264117949 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74,8mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +78° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 33,5mm |
| ACAUTO | AC-JBS1147 |
| AS-PL | S3063, S3063PR |
| ASHIKA | 003-H702 |
| BOSCH | 0 986 018 541 |
| BTS Turbo | S102846 |
| ERA | 220983A |
| EUROTEC | 11040603, 11040644 |
| GM | SG0826, SG0826RB |
| HELLA | 8EA 012 528-301 |
| HONDA | 31200P1JE01, 31200P1JE03, 31200P1JE030, 31200P1JE030M, 31200P1JE030M5, 31200P1JS01, 31200PDAE53 |
| HYUNDAI | 31200P1JE010, 31200P1JS010 |
| JAPANPARTS | MTH702 |
| JAPKO | 3H702 |
| LAND ROVER | NAD101220E |
| LEYLAND | GNU4820 |
| LUCAS | LRS01446, LRS01534 |
| MAGNETI MARELLI | 943211471010 |
| MEAT & DORIA | 5015861 |
| RIDEX | 2S0407, 2S0407R |
| STELLOX | 06-10021-SX |
| VALEO | 438082, 455951, 460317 |