Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264119424 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,6kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +40° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 33mm |
| ACAUTO | AC-CBS5526 |
| AS-PL | S9039, S9372S |
| BOSCH | 1 986 S01 283 |
| BTS Turbo | S106091, S106334 |
| BV PSH | 120.537.092.191 |
| ERA | 220988A |
| EUROTEC | 11040862 |
| HC-Cargo | F 032 113 821, F 032 116 470 |
| HONDA | 31200PPA505, 31200PPAA01, 31200PPAA02, 31200PPAA03, 31200PPAA04, 31200RAAA51 |
| KAMOKA | 8610274 |
| LUCAS | LRS02429, LRS03997 |
| MEAT & DORIA | 5033291, 5033819 |
| RIDEX | 2S0488 |
| STELLOX | 06-10105-SX, 06-10347-SX |