Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264191123 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,7kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 70mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +200° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 33mm |
| ACAUTO | AC-JBS1364 |
| AS-PL | S6303S, S6753S |
| ASHIKA | 003-H209 |
| BOSCH | 0 986 022 611 |
| BTS Turbo | S102152, S104759 |
| BV PSH | 120.536.092.340, 120.536.092.415 |
| ERA | 221073A, ZM6705 |
| EUROTEC | 11040725 |
| GM | E9181 |
| HC-Cargo | F 032 115 362, F 032 133 808, F 032 133 810, F 032 133 812, F 032 140 426, F 032 140 427, F 032 140 602 |
| HELLA | 8EA 012 528-811 |
| HONDA | 31200PWA003, 31200PWAG01, 31200PWAG51, 31200PWC901, 31200REJW01, 32100PWAG01, 32100PWAG51, DDVDT, DDVDU, DDVDUHONDA, DDVTDHONDA |
| JAPANPARTS | MTH209 |
| JAPKO | 3H209 |
| KAMOKA | 8640129 |
| LUCAS | LRS02181 |
| MEAT & DORIA | 46173, 5040601 |
| STELLOX | 06-10336-SX |
| VALEO | 445674, 458672 |