Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264171453 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +30° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 33mm |
| ACAUTO | AC-CBS1458 |
| AS-PL | S6175, S6175(DENSO), S6300(DENSO), S6300S |
| BOSCH | 0 986 025 610, 1 986 S00 583, 1 986 SE0 400, 1 986 SE0 402, 1 986 SE0 404 |
| BTS Turbo | S102195, S102225, S105436 |
| BV PSH | 120.534.092.340 |
| DENSO | DSN1391 |
| ERA | 220881A |
| EUROTEC | 11040858 |
| GM | E8148 |
| HC-Cargo | F 032 114 389, F 032 136 103, F 032 140 740, F 032 140 788, F 032 236 958, F 032 332 161, F 032 335 007 |
| HELLA | 8EA 011 611-891 |
| HONDA | 31200RNA003, 31200RNAA01, 31200RNAJ01, DS4R5, DS4RC, DS4RD, DSKEG, DSKEV |
| KAMOKA | 8610162, 8610163 |
| LUCAS | LRS02577 |
| MAGNETI MARELLI | 063721458010 |
| MEAT & DORIA | 5040605 |
| RIDEX | 2S0757, 2S0757R |
| STELLOX | 06-10307-SX |
| VALEO | 438423, 458842 |