Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264162352 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +135° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 32mm |
| ACAUTO | AC-JBS1353 |
| AS-PL | S3101 |
| BOSCH | 0 986 023 640 |
| BTS Turbo | S102856, S105701 |
| BV PSH | 120.525.092.500 |
| ERA | 220824, 220824A |
| EUROTEC | 11040787 |
| HC-Cargo | F 032 115 554 |
| HONDA | 31200PMHG01, 31200PMHG010, 31200PMHG010M5 |
| LUCAS | LRS01756 |
| MEAT & DORIA | 5015860 |
| VALEO | 438132, 455980 |