Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264187430 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +55° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 34mm |
| AS-PL | S2033, S6594S |
| BTS Turbo | S102031 |
| ERA | 221329R, ZM2705 |
| EUROTEC | 11040775 |
| HONDA | 31200PLCT51, 31200PLRA52, DDVDI, DSDEV |
| KAMOKA | 8640062 |
| LUCAS | LRS02411 |
| MEAT & DORIA | 46149, 47058, 5040599 |