Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264136117 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 75mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 40mm |
| AS-PL | S9366S, S9554S |
| ASHIKA | 003-H181, 003-H183, 003-H199 |
| BTS Turbo | S106323 |
| BV PSH | 120.511.092.265 |
| EUROTEC | 11040046, 11040604 |
| HC-Cargo | F 032 112 214, F 032 136 103, F 032 139 492, F 032 140 740, F 032 140 788, F 032 141 011, F 032 237 806, F 032 335 007 |
| HONDA | 31200P43G11, 31200P44G0, 31200P45SG110, 31200P5M004, 31200P5M014, 31200P5M014RM, 31200PCA003, 31200PT0025, 31200PTO005, 32100P45G01, DSDEF |
| HYUNDAI | 31200PT1PO3 |
| JAPANPARTS | MTH181, MTH183, MTH199 |
| JAPKO | 3H181, 3H183, 3H199 |
| LAND ROVER | GNU4773 |
| LUCAS | LRS04029 |
| RIDEX | 2S0376, 2S0376R |
| STELLOX | 06-10021-SX |
| WILSON | 91262010, 91262040, 91295436 |