Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264066216 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74,8mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +45° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 32mm |
| ACAUTO | AC-JBS0311, AC-JBS0319 |
| ACE | CM16914, CM16914N |
| AMPERE | 31396, 31443 |
| AS-PL | S2033, S9347S, S9348S, S9356S |
| ASHIKA | 003-H156, 003-H164, 003-H182 |
| BOSCH | 0 986 014 051 |
| BTS Turbo | S101687 |
| BV PSH | 054.000.098.086, 054.000.098.590, 120.504.092.080, 120.504.092.190 |
| ERA | 221039A, ZM712, ZN0818, ZN0832 |
| EUROTEC | 11040044, 11040664, 11040692 |
| GM | 6228, SG0238, SG0238RB |
| HC-Cargo | F 032 110 249, F 032 111 442, F 032 112 214, F 032 131 837, F 032 132 004, F 032 132 043, F 032 132 563, F 032 132 796, F 032 133 332, F 032 133 635, F 032 133 661, F 032 134 806, F 032 140 222, F 032 140 223, F 032 140 272, F 032 140 297, F 032 140 311, F 032 140 334, F 032 140 338, F 032 140 396, F 032 142 282 |
| HITACHI | S114396, S114396D, S114416, S114614, S23560, S26059 |
| HONDA | 06314P2E305, 06314P2E305RM, 31200P01003, 31200P01025, 31200P2A004, 31200P2A014, 31200P2C004, 31200P2C901, 31200P2C901RM, 31200P2E901, 31200P2EA51, 31200P2EA51RM, 31200PC0884, 31200PCO883, 31200PCO884, 31200PE0003, 31200PE0005, 31200PE0015, 31200PE0461, 31200PE0660, 31200PE0661, 31200PE0663, 31200PE0664, 31200PEO003, 31200PEO015, 31200PEO461, 31200PEO661, 31200PEO662, 31200PEO663, 31200PEO664, 31200PEO665, 31200PEO667, 31200PEO901, 31200PG6004, 31200PG6034, 31200PG6663, 31200PG6673, 31200PM1005, 31200PM3003, 31200PM30032, 31200PM3004, 31200PM3101, 31200PM3J03, 31200PO1005, 31200PO3005, 31200PR3J01 |
| JAPANPARTS | MTH156, MTH164, MTH182 |
| JAPKO | 3H156, 3H164, 3H182 |
| LUCAS | LRS00545, LRS00719, LRS01661 |
| MAGNETI MARELLI | 940113050152 |
| MEAT & DORIA | 46052, 46079 |
| RIDEX | 2S0491 |
| STELLOX | 06-10032-SX |
| VALEO | 455578, 460356 |
| WILSON | 91251098, 91262000, 91295094 |