Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264088140 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,6kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 61,6mm |
| Hammastehulk | 14 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 10mm |
| AS-PL | S6724S |
| BTS Turbo | S101684 |
| DENSO | DSN2164 |
| HC-Cargo | F 032 112 246 |
| HONDA | 31100ZA10030, 31200889831, 312000889831, 31200ZA0701, 31200ZA0701RM, 31200ZA0L01, 31200ZA0L01RM, 31200ZA0P01, 31200ZA1003, 31200ZA10030, 31200ZA1003RM, 31200ZE8003, 31200ZE8003RM, 31200ZE8801, 31200ZE88010, 31200ZE8801RM, 31200ZE9L310, BB5X2, DB5D6, DB5DP, DB5X2, DB5X8 |
| LUCAS | LRS01149, LRS02278 |