Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264163625 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,9kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 61mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 23mm |
| AS-PL | S2125S, S2151S |
| BTS Turbo | S106025, S106183 |
| HITACHI | S114561, S114677, S114677A, S114677B |
| HONDA | 31200ZV5003, 31200ZV50130, 31200ZV5A0130, 31200ZV6A0130, 31200ZZ5003, 31200ZZ50030, 31200ZZ5A0030 |
| WILSON | 91251173 |