Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264093649 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,6kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 63mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 44mm |
| AS-PL | S9564S |
| BTS Turbo | S106498 |
| BV PSH | 120.014.103.340 |
| WILSON | 91091000 |