Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264141463 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 45A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 82mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −25° |
| AS-PL | A6710S |
| BTS Turbo | G101345 |
| DAIHATSU | 2703087601, 2703087604, 2703087601000, 2703087602000, 2703087603000 |
| EUROTEC | 12060015 |
| GM | AG0761, AG0761RB |
| LUCAS | LRA00544 |
| STELLOX | 06-10516-SX |
| TOYOTA | 2702087602, 2702087603, 2702087604, 2702087904, 2703087602, 2703087603 |