Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264018437 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 45A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 63mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| AS-PL | A6022, A6188 |
| BTS Turbo | G101355 |
| DAIHATSU | 2706087704000, 2706087705000, 2706097705000 |
| ERA | 210148R |
| EUROTEC | 12060021 |
| GM | AG0311, AG0311RB |
| HC-Cargo | F 032 110 374 |
| LUCAS | LRA00543 |
| MITSUBISHI | A004A1U33671, A4A1U33671 |
| TOYOTA | 2706087701, 2706087704, 2706087705, 2706097705, 2706087701000 |
| VALEO | 437153 |