Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264460755 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 65A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +3° |
| BTS Turbo | G101599 |
| BV PSH | 115.528.065.415 |
| DAIHATSU | 27060B101000 |
| EUROTEC | 12061013 |
| LUCAS | LRA03971 |
| TOYOTA | 27060B1010, 27060B1010000 |