Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264110841 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 40A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 63mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A6192(DENSO), A6358, A6363, A6363(DENSO) |
| BTS Turbo | G101358, G101376, G103722, G104609, G106354 |
| BV PSH | 115.521.040.051, 115.521.040.260, 115.521.040.266 |
| HC-Cargo | F 032 111 048, F 032 113 921 |
| ISEKI | 62812000040 |
| JCB | 02631200 |
| KUBOTA | 1624164010 |
| LUCAS | LRA01464, LRA01560 |
| MAHLE | MG 1151 |
| RIDEX | 4G0953, 4G0953R, 4G0956, 4G1389 |
| VALEO | 444516 |