Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264154371 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A6686PR, A6686S |
| BTS Turbo | G101596 |
| BV PSH | 115.518.070.056, 115.518.070.415 |
| EUROTEC | 12060931 |
| LUCAS | LRA03501 |
| TOYOTA | 27060B1080 |