Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264153091 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 40A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 63mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +15° |
| AS-PL | A6875S |
| BTS Turbo | G101374, G105228 |
| DAIHATSU | 2706087211000, 2706087212000 |
| EUROTEC | 12060035 |
| HC-Cargo | F 032 132 084, F 032 133 519, F 032 133 872, F 032 134 306, F 032 135 941, F 032 137 970, F 032 139 345, F 032 140 084, F 032 140 371, F 032 140 441, F 032 238 687, F 032 335 229 |
| KAWASAKI | 210011176 |
| LUCAS | LRA01489 |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| TOYOTA | 2706087211, 2706087212 |