Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264153084 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 52mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A6021, A6024, A6056, A6056(DENSO), A6699S |
| ASHIKA | 002-I134 |
| BTS Turbo | G101470 |
| DAIHATSU | 2706087607, 2706087606000, 2706087607000 |
| DENSO | DAN969 |
| EUROTEC | 12060028, 12060453 |
| HC-Cargo | F 032 111 610 |
| JAPANPARTS | ALI134 |
| JAPKO | 2I134 |
| LUCAS | LRA01313 |
| MAGNETI MARELLI | 063377508010 |
| RIDEX | 4G0857, 4G0857R, 4G1264R |
| STELLOX | 06-71648-SX |
| SUZUKI | 3140070F00 |
| TOYOTA | 2406087721, 2706087604, 2706087605, 2706087606, 2706087608, 2706087714, 2706087721 |