Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264153930 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 60A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1609 |
| AS-PL | A6198(DENSO), A6199(DENSO), A6199S |
| ASHIKA | 002-I130 |
| BOSCH | 0 986 045 461 |
| BTS Turbo | G101476 |
| BV PSH | 115.510.060.415 |
| DAIHATSU | 2706097203000 |
| DENSO | DAN973, DAN974 |
| ERA | 209547A, 209547R |
| EUROTEC | 12060770 |
| HC-Cargo | F 032 113 306, F 032 132 084, F 032 132 540, F 032 133 872, F 032 138 730, F 032 140 084, F 032 140 371, F 032 140 441, F 032 142 272, F 032 232 790, F 032 238 687, F 032 333 110, F 032 B91 478 |
| HELLA | 8EL 011 712-271 |
| JAPANPARTS | ALI130 |
| JAPKO | 2I130 |
| LUCAS | LRA01925 |
| MAGNETI MARELLI | 063377512010, 063377513010, 943316091010 |
| MEAT & DORIA | 5540896 |
| RIDEX | 4G1360 |
| TOYOTA | 2702097202, 2702097203, 2706097202, 2706097203, 2706097282, 2706097202000 |