Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264074136 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 40A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 63mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| AS-PL | A6192(DENSO), A6358, A6363, A6363(DENSO), A6930S |
| BOSCH | 0 986 037 271 |
| BTS Turbo | G101359, G101370, G101375, G101376, G101390, G103722, G106354 |
| BV PSH | 115.506.040.261 |
| CASE IH | 125564A1, 133745A1, 76566041 |
| DAIHATSU | 2706087201000, 2706087202000, 2706087502000 |
| DENSO | DAN2019 |
| EUROTEC | 12060023 |
| GM | AG0312, AG0312RB, AG0318, AG0318RB |
| HC-Cargo | F 032 111 048, F 032 113 921, F 032 132 084, F 032 133 872, F 032 134 306, F 032 135 941, F 032 137 873, F 032 137 970, F 032 139 345, F 032 140 084, F 032 140 371, F 032 140 441, F 032 238 687, F 032 333 110, F 032 B91 478 |
| HELLA | 8EL 011 711-391 |
| JOHN DEERE | RG24894011 |
| KUBOTA | 1558164201, 1623124010, 1623164013, 1623164014, 1623164015, 1624164011, 1624164012, 1624164013, 1624164014, 1624164015, 1649564011, 1649564012, 1649564013, 1679164010, 1679164012, 1679164014, 6643664013, 6643664014 |
| LUCAS | LRA01560 |
| MAGNETI MARELLI | 063730551010 |
| MAHLE | MG 1144, MG 1151 |
| MEAT & DORIA | 5540183 |
| RIDEX | 4G0953, 4G0953R, 4G0956, 4G0958 |
| TOYOTA | 28100087723 |
| VALEO | 444516 |
| WILSON | 90295180, 90295180N |