Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264153060 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA0880 |
| AS-PL | A6024 |
| ASHIKA | 002-I125 |
| BOSCH | 0 986 080 620 |
| BTS Turbo | G101389 |
| DAIHATSU | 2706087601000, 2706087602000 |
| ERA | 210279A, 210279R |
| EUROTEC | 12060034 |
| GM | AG0320, AG0320RB |
| HC-Cargo | F 032 111 437, F 032 132 084, F 032 132 540, F 032 133 872, F 032 140 084, F 032 140 272, F 032 140 371, F 032 142 282 |
| JAPANPARTS | ALI125 |
| JAPKO | 2I125 |
| LAND ROVER | GXE3895 |
| LUCAS | LRB00442 |
| MEAT & DORIA | 5540078 |
| RIDEX | 4G0857, 4G0857R |
| TOYOTA | 2706087112, 2706087512, 2706087601, 2706087602, 2706087112000, 2706087512000, 2706087Z06 |
| VALEO | 444473 |