Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264352616 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,8kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +35° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 12mm |
| ACAUTO | AC-CBS1498 |
| AS-PL | S6319S, S6376S |
| ASHIKA | 003-I217, 003-I220 |
| BOSCH | 0 986 026 070, 1 986 S01 181 |
| BTS Turbo | S102026 |
| BV PSH | 110.512.082.340 |
| DAIHATSU | 2810087402000, 2810097214000, 2810097401000, 2810097402000 |
| ERA | 221170A, 221170R |
| EUROTEC | 11040719 |
| FEBI BILSTEIN | 186629 |
| HC-Cargo | F 032 115 784 |
| JAPANPARTS | MTI217, MTI220 |
| JAPKO | 3I217, 3I220 |
| LUCAS | LRS01532, LRS01543 |
| MEAT & DORIA | 5040567 |
| STELLOX | 224 000-SX |
| TOYOTA | 2810097214, 2810097401, 2810097402 |
| VALEO | 458983 |