Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264353309 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,8kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +85° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 8mm |
| ASHIKA | 003-I216 |
| BTS Turbo | S101977 |
| BV PSH | 110.509.082.266, 110.509.082.415 |
| DAIHATSU | 281008740, 2810087401000 |
| ERA | 221004A |
| EUROTEC | 11040710 |
| JAPANPARTS | MTI216 |
| JAPKO | 3I216 |
| LUCAS | LRS01451 |
| RIDEX | 2S0479R |
| TOYOTA | 2810087401 |